• Látogatók száma: 37669
  • 2013, december 6 - 15:34 óta

Sződligetiek a kajak-kenu válogatott tagjai lettek!

warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /var/www/clients/client5/web4/web/includes/unicode.inc on line 349.

Október 6.-án tartotta a kajak kenu sportág országos keretfeltöltő versenyét, ami már csak egy pont volt az í-re, mert a Magyar Bajnokságon elért erdmények alapján már körvonalazódott a létszám a válogatottban.

Várakozáson felül teljesítettek a sződligeti kenus lányok, maguk mögé utasítottak nagyon sok fiú egységet, a korosztályos leány kategóriát pedig megnyerték. A szülők és az edző nagy örömére a Magyar Kajak Kenu Szövetség tájékoztatása alapján bekerültek lányaink is a kölyök válogatottba.

A versenyszezont nagyon szép eredményekkel zártuk. Gratulálunk a győzteseknek, köszönet a szülőknek és a támogatóknak!